Valilik Anasayfa Valilik İletişim Site Haritası E-Posta Erişim  
Valilik Hızlı Erişim
Afyonkarahisar Valisi
Vali Yardımcıları
Vali Yardımcıları Görev Taksimatı
E-Randevu
Afyonkarahisar İlçeleri
İlimizde görev yapan Valiler
Bilgi Edinme Başvurusu
İhale İlanları
İnsan Hakları Masası
Protokol Listesi
Medya Mensupları
KÖYDES
Valilik Logosu
Resmi İlan yayınlayan gazeteler
AB Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi
Tüketici Hakları
2015 Toplantı Takvimi

Valilik Hızlı Erişim
Kültürel Projeler
Afyonkarahisar Brifingi
AFAD
Frig Vadisi
Etik Komisyonu
Ön inceleme, Araştırma  ve Disiplin Soruşturması ve 3091 Uygulaması

Hava Durumu

AFYONKARAHİSAR

Devlet Meteoroloji Kurumu Verileridir. Detaylı raporlar için tıklayınız.

Valilik Hızlı Erişim
Afyonkarahisar Belediyesi
Afyon Kocatepe Üniversitesi
İl Jandarma Komutanlığı
İl Emniyet Müdürlüğü
Afyon İl Özel İdare
İl Kültür Turizm Müdürlüğü
İl Dernekler Müdürlüğü
İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü
Bilgi İşlem Müdürlüğü
Eğitime %100 Destek
KOCATEPE HASTANESİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET
28.03.2012 16:33:57


Afyon Kocatepe Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mehmet Ünlü, Hemşirelik Hizmetleri Müdüre ve Müdüre Yardımcıları, bazı sorun ve talepler ile Valilik ortaklığında açılacak olan Hasta Bakıcı Eğitimi ile Yaşlı ve Engelli Bakım kursları hakkında bilgi vermek üzere Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Kocatepe Üniversite Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mehmet Ünlü başkanlığındaki ziyarette; Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Öğr. Gör. Elif Cihan Altınel, Müdür Yardımcıları Dr. Şengül Toygar Şişe ve Uzm. Mine Toksal katıldılar.

Ziyaret sırasında konuşan Vali İrfan Balkanlıoğlu Kocatepe Üniversitesi Hastanesinin başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, üstün başarılarından dolayı Başhekim Prof.Dr. Mehmet Ünlü nezdinde tüm personelini kutladığını söyledi.

Sağlık alanındaki gelişmelere, sorunlara ve çalışanlarına verdiği önem ve hassasiyetten dolayı Vali Balkanlıoğlu’na teşekkür eden Prof.Dr. Mehmet Ünlü ise, Kocatepe Hastanesi yoğun bakımında yaşanan Hemşire sıkıntısını dile getirdi. Yoğun bakım ünitesine bakacak hemşire bulamadıkları için zaman zaman çok sıkıntılar yaşadıklarını, hatta üniteyi çalıştıramaz hale geldiklerini belirten Prof.Dr. Mehmet Ünlü, bu konuda Vali Balkanlıoğlu’ndan yardım ve destek istedi.

Yoğun bakım servisinin hayati önem taşıyan ve çok önemli bir ünite olduğunu vurgulayan Vali Balkanlıoğlu ise Kocatepe Hastanesinde yaşanan bu sıkıntının ortadan kaldırılması için İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici’yi arayarak, Hemşire konusunda Kocatepe Hastanesi yoğun bakım servisine destekçi olmaları talimatını verdi. Bu konuda Devlet Hastanesinden geçici görevlendirmelerin yapılacağını söyleyen Vali Balkanlıoğlu, sorunun bir nebze de olsa ortadan kaldırıldığını bildirdi.

Kocatepe Üniversitesindeki Hizmet İçi Eğitim seminerleri hakkında da bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, Valilik ve Üniversite ortaklığında yürütülecek olan, Hasta Bakıcı Eğitimi ile Yaşlı ve Engelli Bakım kursları ve işbirliği şartları hakkında detaylı bilgiler aldı.

Kursların çok faydalı olacağına inandığını belirten Vali Balkanlıoğlu, personellere verilecek bu kurslar sayesinde yaşlılara, hasta ve engellileri gerek fiziki destek, gerekse ruhen bir desteğin sağlanacağını söyledi.  

Konuşmasında tüm Afyonkarahisar’lı hemşerilerine de seslenen Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Sevgili Hemşerilerim. Çevrenizde yaşlı, özürlü ve bakıma muhtaç olan insanlar varsa bizlere bildirin. Bu bir insanlık görevidir. Onların tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, daha iyi şartlarda sağlıklı bir yaşam sürdürmelerini sağlayacağız. İlimiz merkez ve ilçelerinden olsun, köylerinden olsun tüm hasta ve yaşlı insanlarımıza Valilik olarak, bakmayı, tüm ihtiyaçlarını gidermeyi taahhüt ediyorum. Bu, idareciler olarak bizim asli görevimizdir. Ben meslek hayatım boyunca yaşlı, engelli, fakir ve mağdur insanlarımızın ihtiyaçlarını gidermeye çok dikkat ettim ve ediyorum. Biz her yeri, herkesi göremeyebiliriz. Bu konuda vatandaşlarımızdan hassasiyet bekliyorum.” dedi.

Vali İrfan Balkanlıoğlu, böylesine güzel ve anlamlı bir o kadar da topluma faydalı bir çalışma yaparak, Hasta Bakıcı Eğitimi ile Yaşlı ve Engelli Bakım kurslarını başlatan Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Başhekimi ve çalışanlarını kutladı. Vali, kurslara Valilik olarak sonsuz destek vereceklerini de sözlerine ekledi.Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu
   
Afyonkarahisar Hakkında
Afyonkarahisar Tanıtımı Türkçe - İngilizce
Şehitliklerimiz
Anadolu'nun Kilidi Afyon
Halk Müziği Örnekleri
Anılarla Afyonkarahisar
Afyonkarahisar Kilimleri
Afyonkarahisar Markaları
Afyonkarahisar'da Termal

Hızlı Erişim
E-Devlet Kapısı
Tüketici Şikayeti
Adres Kayıt Sistemi
Bilgi Edinme
İnsan Hakları
Başbakanlık Etik Kurulu
Başbakanlık İletişim Merkezi
Kimlik No Sorgulama
Pasaport
Sürücü Belgesi
Ceza Sorgulama
Araç Sorgulama
Emniyet Online İhbar
Jandarma Online İhbar
Sahil Güvenlik İhbar
E-Dernek

Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Afyonkarahisar Valiliği tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2011 ©
Bilgi Edinme T.C. Kimlik No E-İçişleri E-Mevzuat AFKAYİS İnsan Hakları Resmi Gazete