Valilik Anasayfa Valilik İletişim Site Haritası E-Posta Erişim  
Valilik Hızlı Erişim
Afyonkarahisar Valisi
Vali Yardımcıları
Vali Yardımcıları Görev Taksimatı
E-Randevu
Afyonkarahisar İlçeleri
İlimizde görev yapan Valiler
Bilgi Edinme Başvurusu
İhale İlanları
İnsan Hakları Masası
Protokol Listesi
Medya Mensupları
KÖYDES
Valilik Logosu
Resmi İlan yayınlayan gazeteler
AB Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi
Tüketici Hakları
2015 Toplantı Takvimi

Valilik Hızlı Erişim
Kültürel Projeler
Afyonkarahisar Brifingi
AFAD
Frig Vadisi
Etik Komisyonu
Ön inceleme, Araştırma  ve Disiplin Soruşturması ve 3091 Uygulaması

Hava Durumu

AFYONKARAHİSAR

Devlet Meteoroloji Kurumu Verileridir. Detaylı raporlar için tıklayınız.

Valilik Hızlı Erişim
Afyonkarahisar Belediyesi
Afyon Kocatepe Üniversitesi
İl Jandarma Komutanlığı
İl Emniyet Müdürlüğü
Afyon İl Özel İdare
İl Kültür Turizm Müdürlüğü
İl Dernekler Müdürlüğü
İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü
Bilgi İşlem Müdürlüğü
Eğitime %100 Destek
İŞGED BAŞKANINDAN ZİYARET
16.08.2012 17:31:24


İş Dünyası Gelişim Derneği (İŞGED) Genel Başkanı Levent Dursun Akın ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kılıç, Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu’na bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Ziyaretçilerini makamında kabul eden Vali İrfan Balkanlıoğlu, İstanbul Bağcılar İlçe Kaymakamlığı görevinde iken tanıştığı ve bir çok başarılı çalışmaya imza attıkları dostları, İŞGED Genel Başkanı Levent Dursun Akın ve Mustafa Kılıç’ı görmekten çok mutlu olduğunu söyledi.

Ziyaret nedeniyle onur ve mutluluğunu dile getiren Vali İrfan Balkanlıoğlu, iş adamı ziyaretçilerine Afyonkarahisar’ın tarihi, kültürü, ekonomik zenginliği, markalaşmış gıda ürünleri ve mermeri hakkında bilgiler verdi.

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Bağcılar Kaymakamlığı görevim sırasında ortak bir çok çalışmada bulunduğumuz dostlarımızı Afyonkarahisar’da görmekten çok mutlu oldum. Genel merkezi İstanbul, Bağcılar’da olan İŞGED’in kuruluşundan bu yana bir çok başarılı projeye imza attığını belirten Vali Balkanlıoğlu, bir çok küçük esnafın bu dernek sayesinde büyüyerek, şirketleşip hatta holdingleştiğini söyledi.  Derneğin yurt dışından bir çok üst düzey temsilcileri, bürokratları ve iş adamlarını Türkiye’ye getirerek, yatırıma teşvik ettiklerini belirten Vali Balkanlıoğlu, “İş Dünyası Gelişim Derneği başarılı yöneticileri sayesinde dünya iş sahasının sadece Avrupa’dan ibaret olmadığını gösterdi. Bir çok ülkeyle iş anlaşmaları yaparak, üreticinin önünü açtılar. En küçük işletmeciden en üst düzeydeki iş adamlarına kadar tümüne yol gösterdiler. Onları dünya pazarına açtılar. Dünya’da ekonomik krizler baş gösterirken, ülkemizin bu krizlerden etkilenmemesinin yegane sebebi, bu iş adamlarımızın atılımlarıdır. Dernek, iş dünyasının çalışanlarına eğitim seminerleri de düzenliyor. Küçük bir esnafı alıp, en büyük iş adamı yapabiliyorlar. Ben kendilerine, ülkemiz ekonomisine yaptıkları katkılarından dolayı teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum”dedi.

Ziyaret sırasında konuşan İş Dünyası Gelişim Derneği (İŞGED) Genel Başkanı Levent Dursun Akın ise, devlet adamlığının, bürokratlığın tam bir portresi olan Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu yeniden görmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Dostluklarının ebediyen süreceğini belirten Akın, “Sayın Valimizle, Bağcılar Kaymakamlığı görevinde iken tanıştık. Bizlere verdiği desteği hiçbir zaman unutmayız. Bizler bu noktalara geldik isek ve başarılı çalışmalar yapıyorsak, bu dostlarımız sayesindedir. Kendilerini başarılarından dolayı kutluyor ve devamını diliyorum” dedi.

Karşılıklı bilgi alış verişinin ve sohbetin yapıldığı ziyaretin ardından Vali İrfan Balkanlıoğlu, misafirlerine Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel mekanlarını gezdirdi. İlk olarak Müze’ye giden misafirlere buradaki tarihi eserler hakkında bilgiler verildi. Vali Balkanlıoğlu, Mevlevihane Müzesi ve Mevlevi Camisini tanıttığı misafirlerine daha sonra Şehitoğlu Konağı, Tarihi Ulu Cami ve Kent Ormanını da gezdirdi.

Gezi sırasında Afyonkarahisar’ın termal turizmi hakkında da bilgiler veren Vali Balkanlıoğlu, İş Dünyası Gelişim Derneği (İŞGED) Genel Başkanı Levent Dursun Akın ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kılıç’a Gazlıgöl Termal Tesislerini de gezdirdi.


Haberin Fotoğrafları


Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu
   
Afyonkarahisar Hakkında
Afyonkarahisar Tanıtımı Türkçe - İngilizce
Şehitliklerimiz
Anadolu'nun Kilidi Afyon
Halk Müziği Örnekleri
Anılarla Afyonkarahisar
Afyonkarahisar Kilimleri
Afyonkarahisar Markaları
Afyonkarahisar'da Termal

Hızlı Erişim
E-Devlet Kapısı
Tüketici Şikayeti
Adres Kayıt Sistemi
Bilgi Edinme
İnsan Hakları
Başbakanlık Etik Kurulu
Başbakanlık İletişim Merkezi
Kimlik No Sorgulama
Pasaport
Sürücü Belgesi
Ceza Sorgulama
Araç Sorgulama
Emniyet Online İhbar
Jandarma Online İhbar
Sahil Güvenlik İhbar
E-Dernek

Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Afyonkarahisar Valiliği tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2011 ©
Bilgi Edinme T.C. Kimlik No E-İçişleri E-Mevzuat AFKAYİS İnsan Hakları Resmi Gazete